'Yerel Yönetim Kamu & Tedarik 2010 İkili Görüşmeleri' Şubat'ta Antalya'da yapılıyor

31 Aralık 2009 Dergi: Kasım-Aralık 2009

Yerel Yönetim Kamu Tedarik 2010 kapsamında belediyeler yarışacak

Belediyecilikte özgün projelerin desteklenmesi ve yapılan çalışmaların diğer belediyelere örnek olacak şekilde tanıtılarak yaygınlaştırılmasının yanında, topluma kaliteli hizmet sunma amacını güden belediye yöneticilerinin ve personelinin ödüllendirilmesi için düzenlenen proje yarışmasına, bütün büyükşehir belediyeleri, il belediyeleri, ilçe belediyeleri, belde belediyeleri ve belediyelere bağlı kuruluşlar ile iştirakleri ve belediye ekipmanları üretip hizmet veren tüm tedarikçiler katılabilecekler.

Proje yarışması; 'Sosyo-Ekonomik ve Kültürel Projeler' / 'Çevre ve Altyapı Projeleri' / 'İyi Yönetim Projeleri' olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenecek yarışmanın kayıtları 22 Ocak 2010 tarihinde sona eriyor. Birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri; 'Belediye', 'Tedarikçi' ve 'Proje' kategorilerinde verilecek.

Değerlendirme kurulu tarafından seçilen projeler, 16-18 Şubat 2010 tarihleri arasında yapılacak "Yönetim Kamu Tedarik İkili Görüşmeleri" esnasında katılımcılara tanıtılacak. 4 gün boyunca Poster Sunum halinde fuaye alanında sergilenecek ve ön değerlendirmeden geçmiş projeler, proje sahipleri tarafından Power Point sunumlarıyla tanıtılacak.

Yarışmanın sonuçları ise 19 Şubat 2010  tarihinde "İkili Görüşmeler" organizasyonu kapsamında düzenlenecek törenle açıklanacak.

Ayrıca, yarışma sonuçlarının toplandığı bir kitapçık basılarak kitapçıklar belediyeler­imize gönderilecektir.

Türkiye İtfaiyeciler Birliği, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği, Çukurova Belediyeler Birliği, Doğu Anadolu Belediyeler Birliği, Güney Doğu Anadolu Belediyeler Birliği, Çukurova Belediyeler Birliği, Ege Belediyeler Birliği, Trakyakent Belediyeler Birliği ve Miarged Mahalli İdareler Araştırma ve Geliştirme Derneği danışmanlığında sürdürülen yarışmanın Değerlendirme Kurulu ise akademisyenlerden oluşuyor.

Yarışma hakkında detaylı bilgi, info@yerelyonetimkamutedarik.com, miarged@miarged.com  adreslerinden ve  Arena: 0232 347 80 33 nolu Miarged 0.312.431 75 72 nolu telefonlardan temin edilebilir. Ayrıca www.yerelyonetimkamutedarik.com internet sitesinden başvuru kılavuzuna ulaşmak da mümkün.


Etiketler