Header Reklam
Header Reklam

Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu 2023 için Geri Sayım Başladı

03 Ekim 2023
Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu 2023 için Geri Sayım Başladı

WRI Türkiye’nin düzenlediği Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu 2023 için geri sayım başladı. 6 Ekim Cuma günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek sempozyum, KAVŞAK Ağı Uluslararası Etkinliği başlığıyla düzenlenecek.

WRI Türkiye Direktörü Dr. Güneş Cansız ve WRI Ross Center for Sustainable Cities Global Direktörü Rogier van den Berg’in ev sahipliği yapacağı etkinliğe, aralarında Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ulaştırma Sektör Yöneticisi Dr. Göktuğ Kara ve sürdürülebilir kentsel hareketlilik alanında araştırmalar yapan Rupprecht Consult Kıdemli Danışmanı Dr. Susanne Böhler-Baedeker gibi isimlerin bulunduğu, dünyadan ve Türkiye’den birçok uzman katılıyor.

2023 sempozyumunda, Türkiye’de sürdürülebilir kent içi ulaşımı geliştirmeye odaklanan ilk ağ olan KAVŞAK’ın uluslararası ekibi, projeyi masaya yatıracak, uzmanlar sürdürülebilir kentsel ulaşım planlarını ve ilham verici sürdürülebilir şehir uygulamalarını ele alacak. 

Farklı oturumların düzenleneceği 11. Yaşanabilir Şehirler Sempozyumu, Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ulusal kent forumu MARUF (Marmara Urban Forum) çatısı altında gerçekleştirilecek.


Etkinlik için buradan kayıt yaptırabilirsiniz. 
Etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz.

Yer: 6 Ekim 2023, Cuma     
Tarih: İstanbul Kongre Merkezi, Harbiye – Salon: Oda 5 (B2 Kat) 
Saat: 09.00-17.30