Header Reklam
Header Reklam

Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın “Wilo hız kesmeden büyümeye devam ediyor”

01 Mart 2016 Dergi: Ocak-Şubat 2016
Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın “Wilo hız kesmeden büyümeye devam ediyor”

Wilo’nun 2015 yılındaki faaliyetlerinin değerlendirildiği ve 2016 yılındaki hedeflerinin açıklandığı Hedef Paylaşım Toplantısı, 8-10 Ocak 2016 tarihlerinde Çanakkale’de Kolin Otel’de gerçekleştirdi. “Kahramanlar Beraber Parlar” temasıyla yapılan toplantıda Türkiye’nin dört bir yanından gelen yetkili satıcılara seslenen Wilo Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın “Wilo hız kesmeden büyümeye devam ediyor” dedi.

Wilo’daki Genel Müdürlük görevinin 10. yılında 10. Hedef Paylaşım Toplantısını yaptığını söyleyen Ercüment Yalçın, “Wilo Türkiye olarak 10 yıl önce hayal bile edemeyeceğimiz yerlere ulaştık. Şirketimizin organizasyonu mükemmel bir seviyeye geldi. Genel Merkezimizdeki her departmanımız ve her bayimiz kendi yolunda emin adımlarla ilerliyor. Wilo Türkiye grubu büyüyor. Hiçbir sene bir öncekinden daha kolay olmuyor. Yerimizde durma lüksümüz yok. Gerçek anlamda sınırları zorlayarak çalışıyoruz, fark yaratıyoruz” dedi. Konuşmasında 2015 yılını değerlendiren Yalçın sözlerine şöyle devam etti: “Wilo Türkiye olarak inşaat sektöründen çok daha hızlı büyüyoruz. 2015’te de son beş yılın rekorunu kırarak büyümemize devam ettik.

360 derece kusursuz bir hizmet vizyonu

Wilo olarak 360 derece kusursuz bir hizmet verme amacındayız. Kişiselleştirilmiş hizmetlerle müşterilerimiz için değer yaratmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini her yıl yaptığımız araştırmalarla ölçüyoruz. Son yaptığımız memnuniyet anketinde 5 bin 500’den fazla görüşme gerçekleştirdik. Bununla yetinmeyerek Türkiye genelinde Wilo marka araştırması da yaptık. Her iki araştırmanın sonucunda da  yüzde 95’in üzerinde beğeniye ulaştığımızı fark ettik.”

2 bin 100’den fazla kişiye eğitim

Wilo olarak sektörün gelişmesi için pek çok çalışma yaptıklarını, bu çalışmaların başında da eğitim etkinliklerinin geldiği belirten Yalçın şunları söyledi: “Her şeyin başı eğitim diyoruz. İşimizi iyi yapmak için daha kaliteli bir insan kaynağı ile yolumuza devam etmemiz gerektiğini biliyoruz. Kalifiye insan gücünü sağlamak için de eğitimler veriyoruz. Yetkili satıcı ve servislerimiz için teknik eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri veriyoruz. 2015 yılında verdiğimiz 123 eğitime 2000’den fazla kişi katılım gösterdi. Türkiye’nin farklı illerinde seminerler düzenliyoruz. 2015’te sektörün bu anlamda en büyük etkinliklerine imza attık. Seminerlerimizle yaklaşık 1500 kişiye dokunduk. 2016 yılında da eğitimlerimize ve seminerlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.” 


Etiketler


Slider Altına