Wilo Roadshow Etkinliği Tamamlandı

04 Eylül 2019 Dergi:

Wilo, hizmet alanını genişleterek piyasaya sunduğu ürün gamı Initial Line serisini daha fazla kullanıcıya tanıtmak ve ulaştırmak için çıktığı roadshow etkinliğini tamamladı. “Daima yanınızda” sloganı ile 8 Nisan’da İstanbul’dan yola çıkan Wilo Roadshow ekibi 121 gün boyunca 16.000 km yol kat ederek 16 il 57 ilçe ve1622 noktada sektöründen temsilciler ve son kullanıcılarla buluştu. 

Wilo uzmanları gittikleri şehirlerde ve ilçelerde ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line serisinin özelliklerini detaylarıyla aktarma fırsatı buldu. Initial Line serisinde yer alan 15 ürün hakkında detayı bilgi ve paylaşımlarda bulunan Wilo uzmanları, buluşmaların verimli geçtiğini belirterek önemli projelerin çözüm ortağı olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Wilo ekibi 1622 noktada sektör paydaşları ile bir araya geldi
Wilo Türkiye’nin Tuzla Orhanlı’daki merkez binasından yola çıkan Wilo Roadshow ekibi İstanbul’dan başlayarak, İzmit, Bolu, Düzce, Ankara, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Altınoluk, Akçay, Edremit, Ayvalık, Dikili, Foça, Manisa, İzmir, Kuşadası, Aydın, Didim, Milas, Bodrum, Datça, Marmaris, Dalaman, Fethiye, Kalkan, Kaş, Antalya, Alanya, Anamur, Silifke, Mersin ve Konya’nın da yer aldığı önemli il ve ilçelerde 1622 noktada sektör paydaşları ile bir araya gelme fırsatı buldu.
 Slider Altına