Wilo’dan İzmir’de “Pompa Sistemlerinde Yeni Teknoloji Çözümleri” semineri

28 Haziran 2016 Dergi: Mayıs-Haziran 2016

Pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo, 10 Mayıs 2016 tarihinde İzmir’de düzenlenen seminerde sektör profesyonelleri ile bir araya geldi. Swissotel Büyük Efes'te "Pompa Sistemlerinde Yeni Teknoloji Çözümleri" konu başlığıyla yapılan seminere katılımcılar yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 200 kişinin katılımıyla gerçekleşen seminerde, Wilo yetkilileri fark yaratan ürünlerini ve uygulamalarını paylaştı.
"Pompa Sistemlerinde Yeni Teknoloji Çözümleri" semineri, Wilo Türkiye Bina Teknolojileri Satış Müdürü Alp Yılmaz’ın açılış konuşmasıyla başladı. Yılmaz’ın ardından günün ilk oturumunda söz alan Wilo Türkiye İş Geliştirme Uzmanı Hande Muğlalı, “Frekans Konvertörlü Uygulamalar ve Yeni Nesil Çözümler” konulu bir sunum yaptı. Muğlalı sunumunda, Stratos ürün grubunun taşıdığı yeni nesil özelliklerle müşteriler için değer yarattığını söyledi. Wilo’nun ürün portföyünün en önemli parçalarından olan Stratos ürün grubunun, kolay kullanım, işlevsellik ve enerji verimliliği açısından önemini vurguladı.
Günün ikinci oturumu, “Enerji Çözümleri ve Altyapı / Endüstride Fark Yaratan Çözümler” başlığı ile düzenlendi. Wilo Türkiye Satış Mühendisi Hazal Yıldız yaptığı sunumda, şimdiye kadar hayata geçirilen enerji çözümleri projelerinin müşteriler için büyük fayda sağladığını belirtti. Yıldız konuşmasında, sabit devirli pompaların yüksek verimli pompalarla değiştirilmesini kapsayan “Enerji Çözümleri” ile bina ve tesislerde yer alan pompaların işletme maliyetlerini yüzde 90’a varan oranlarda düşürdüklerini söyledi. Hazal Yıldız’ın ardından günün son konuşmasını Wilo Türkiye Satış Mühendisi Taner Kasarcı yaptı. "Pompa Sistemlerinde Yeni Teknoloji Çözümleri" semineri, ikinci oturumun ardından düzenlenen akşam yemeği ile son buldu.Slider Altına