Wilo 2017’de Müşteri Memnuniyetine Odaklandı

03 Mart 2017 Dergi:

Wilo, Türkiye’deki 25. yılında büyümeye devam ediyor. Wilo’nun yetkili servisleriyle yaptığı Hedef Paylaşım Toplantısı’nda, Wilo'nun kaliteli ürünleri ile birlikte satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratan bir marka olduğu vurgulandı. Açılış konuşmasını yapan Wilo Türkiye Operasyon Müdürü Tolga Ünal, 2017 yılında müşteri memnuniyetine odaklanmaya devam edeceklerini ifade etti.

Wilo Türkiye’nin yetkili servisleri 2017 yılında müşteri memnuniyeti çıtasını yükseltmeye hazırlanıyor. Wilo’nun her yıl geleneksel olarak yaptığı Hedef Paylaşım Toplantısı’nda bu yıl da Türkiye’nin farklı bölgelerinden yetkili servisler bir araya geldi. İstanbul Ümraniye’deki Crowne Plaza Oryapark’ta “Farkımız Sensin” temasıyla gerçekleştirilen toplantıda, 2016 yılında yapılan çalışmalar masaya yatırılırken, 2017 yılının hedefleri katılımcılarla paylaşıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Wilo Türkiye Operasyon Müdürü Tolga Ünal şunları söyledi:“Wilo olarak sektörümüzde fark yaratarak büyümeye devam ediyoruz. Bizim farkımız sadece 150 yıllık teknoloji ve bilgi deneyiminin eseri olan kaliteli ürünlerimizden kaynaklanmıyor; biz insana dokunduğumuz noktada fark yaratıyoruz. Yetkili servislerimiz satış sonrası hizmetlerimizi mükemmel bir şekilde yapıyor. İşini tutkuyla yapan Türkiye çapındaki 75 yetkili servisimizle, müşterilere her zaman destek vermeye devam edeceğiz”.

“Müşteri şikâyetleri firmaya verilen bir hediyedir”

Müşteri memnuniyeti anketlerinde her yıl daha iyi sonuçlar aldıklarını ifade eden Tolga Ünal sözlerini şöyle sürdürdü: "Wilo olarak farklı bir bakış açımız var. Müşteri şikâyetlerini firmaya verilen bir hediye olarak görüyoruz. Bu bakış açısı bizi daha iyisini yapmak için motive ediyor. 2016'da müşteri anketlerinde sadece sektörümüzün değil, birçok farklı sektördeki ortalamanın da çok üzerinde memnuniyet oranına sahip olduğumuzu belirtmek istiyorum. 2017'de de müşteri memnuniyeti konusuna odaklanmaya devam edeceğiz".

Wilo Hedef Paylaşım Toplantısı'nda başarılı yetkili servisler ödüllendirilirken, Wilo Türkiye’nin yöneticileri de yaptıkları sunumlarda 2016 yılını değerlendirerek, 2017 yılı stratejilerini açıkladılar.Slider Altına