Header Reklam
Header Reklam

REW İstanbul, 21-24 Mart’ta Yeni Salonlarında Ev Sahipliği Yapacak

07 Ağustos 2018
REW İstanbul, 21-24 Mart’ta Yeni Salonlarında Ev Sahipliği Yapacak

Tarsus Turkey / İFO Fuarcılık tarafından T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşması REW İstanbul, sektörünü 15. kez ağırlamaya hazırlanıyor. Geri dönüşüm makinelerinden atık bertaraf teknolojilerine, çöp ayrıştırma sistemlerinden yeni nesil çevre temizlik araçlarına, su ve atık su arıtmadan biyoenerjiye kadar tüm sektörel yeniliklerin bir arada sergileneceği REW İstanbul 2019, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda katılımcı firma ile ziyaretçiye, Tüyap Beylikdüzü’nün 8 ve 9. salonlarında ev sahipliği yapacak. 21 - 24 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşecek Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul’un ana gündemleri, sürdürülebilir atık yönetimi ve atıktan enerji üretimi ile özellikle sanayi kesiminin ve OSB’lerin çevre yatırımları olacak.

Başta belediyeler olmak üzere çevre sorumluluğu bulunan kamu kurum ve kuruluşlarından tüm KOBİ’lere, Organize Sanayi Bölgelerinden üretim gerçekleştiren her ölçekteki sanayi kuruluşuna kadar her kesime geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre teknolojileri konusunda alternatif çözümler sunan Uluslararası REW İstanbul, 21-24 Mart 2019 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek. “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altındaki en yeni ürün, makine, malzeme ve ekipmanın bir arada sergileneceği REW İstanbul 2019, yurt içi ve yurt dışından binlerce profesyoneli Tüyap Beylikdüzü’nde ağırlayacak.

Katılımcı ve ziyaretçilerine uluslararası ölçekte eşsiz ticaret fırsatları sunan REW İstanbul, sergilenen yeniliklerin yanı sıra, atık yönetimi, geri dönüşüm ve sürdürülebilir çevre gündemlerinin konuşulduğu, bir dizi konferansa da ev sahipliği yapacak. Fuarın geleneksel konferans programı kapsamında, alanının uzmanları, sektör gündemlerine yönelik paylaşımlarda bulunurken, katılımcı firmalar da gerçekleştirecekleri ürün sunumlarında yenilikçi çözümlerini aktaracak.