Koluman, Roadshow Etkinliğinde Unimog U530 Kar Mücadele Aracını Tanıttı

23 Mart 2021 Dergi: Mart-Nisan 2021

Koluman, 1 Şubat-5 Şubat 2021 tarihleri arasında düzenlediği roadshow etkinliği kapsamında müşteri ziyaretleri ve Unimog U530 araç tanıtımını katalog üzerinden, görsel olarak ve uygulamalı şekilde gerçekleştirdi.

Koluman Kamu Satış Şefi Hasan Taşdemir, gerçekleştirilen ziyaretler hakkında şu bilgileri verdi:

1 Şubat 2021 - Kayseri Büyükşehir Belediyesi / Kayseri İtfaiyesi

“Kayseri Büyükşehir Belediyesi - Makine İkmal park sahasında düzenlediğimiz araç tanıtımında, Unimog aracın teknik özellikleri detaylı bir şekilde anlatıldı ve farklı kullanım alanlarına dikkat çekilerek, aracın farklı üstyapılar ile birlikte yıl boyu kullanıma uygun bir araç olduğu özellikle belirtildi. İlgili şoförler testler ve uygulamalar sonrası aracın kullanım rahatlığı, işe yatkınlığı, kullanım esnasında güç kaybetmemesi hususlarında memnuniyetlerini özellikle ifade etti. 

koluman-sivas2 Şubat 2021 - Sivas Belediyesi

Müdürlükler bazında yoğun bir katılım eşliğinde gerçekleşen Unimog tanıtımda, aracın tüm teknik özellikleri detaylı bir şekilde anlatıldı ve araç üzerinde incelendi. Gerçekleştirilen kar mücadele uygulamalarında aracın kabiliyeti ve verimliliği müşteri tarafından beğenildi. Üstyapı çeşitliliği ve uygulama yelpazesi genişliği müdürlük birimlerine anlatılarak, kullanım alanlarına dikkat çekildi. Unimog aracın karla mücadele haricinde Park Bahçeler Müdürlüğü, İtfaiye ve Temizlik İşleri bünyesinde kullanılabileceği müşteri tarafından memnuniyetle karşılandı. 6x4 ve 400 beygir kamyonların dahi yetersiz kaldığı alanlarda Unimog aracın 300 beygir güce sahip olmasına rağmen, daha verimli ve etkili çalıştığı uygulamalarda müşteri tarafından da gözlemlenerek teyit edildi.

koluman-erzincan3 Şubat 2021 - Erzincan Belediyesi / Erzincan İl Özel İdaresi

Belediye ve İl Özel İdaresi yetkililerinin katıldığı Unimog tanıtımında öncelikle araç teknik bilgileri verilerek, Euro 6 motorlu yeni versiyon Unimoglarda bulunan farklılıklar anlatıldı. Aracın hidrolik kapsamı ve kullanım kolaylıkları müşterinin dikkatini ve beğenisini kazandı. Araç İl Özel İdaresi yetkilileri tarafından daha detaylı incelendi. Unimog ile birlikte kullanılabilen Rotatif ekipmanı hakkında detaylı bilgi paylaşıldı. 

3 Şubat 2021 - Erzurum Büyükşehir Belediyesikoluman-erzurum

2016 yılında Erzurum Büyükşehir Belediyesine teslim edilen 1 adet U530 araç aktif olarak kullanılıyor. Etkinlikte Unimog aracın kullanım alanları ile üstyapı yelpazesi hakkında detaylı bilgi paylaşıldı. Gerçekleştirilen uygulamalar sonrasında, aracın müşteri tarafından aktif kullanılmayan özelliklerine dikkat çekilerek, müşterinin araç kullanım verimliliğini artırmasına katkı sağlandı. Diğer araç/makine imkânları ile yapılan kar mücadele işlerinin Unimog araç ile daha kısa ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebileceği uygulamalarda test edilerek kanıtlandı ve müşteri tarafından büyük beğeni aldı. Aracın kolay kullanımı ve rahat anlaşılabilir iç dizaynı sayesinde, operatörün yapılacak işe konsantre olarak daha verimli çalışabileceği yapılan uygulamalarda birebir gösterildi. 

koluman-agri4 Şubat 2021 - Ağrı Belediyesi

Unimog araç tanıtımı kapsamında 4 Şubat 2021 tarihinde Doğubayazıt’ta gerçekleştirilen “Ağrı Dağı tırmanışa açılış’’ programında Ağrı Valisine, Ağrı Belediye Başkanına ve İl Jandarma Komutanına araç hakkında detaylı bilgiler verildi. Aracın özellikle Ağrı merkez ve Ağrı Dağı yolunda kar mücadele işlerinde oluşturacağı katkı ve faydaları ele alınarak, müşterinin araç ihtiyacına dikkat çekildi.”