Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı Ekim’de gerçekleşecek

24 Haziran 2019 Dergi:

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesindeki Bilişim Vadisi ve EFF Organizasyon Limited Şirketi'nin 9 Ekim 2019'da Bilişim Vadisi'nde Kamu ve özel sektörden 450+ üst düzey yöneticinin katılımı ile gerçekleştireceği Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı Marmara bölgesinin en etkili ve kapsamlı bilgi ve iletişim teknolojileri etkinliği olmaya aday gösteriliyor.

Dijital Dönüşüm, Dijital Dönüşüm Yol Haritası, Endüstri 4.0, Yapay Zeka, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Akıllı Şehirler, Endüstriyel Akıllı Üretim, Siber Güvenlik, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Dijital Para Birimleri ve Teknolojileri, Son Teknoloji Deneyimleri gibi konuların tartışılacağı etkinlikte;  bakanlıklardan, belediyelerden, üniversitelerden, idare başkanlıklarından, sanayi odaları ve ticaret odalarından, teknoloji sağlayıcı firmalardan, son kullanıcı firmalardan, operatörlerden, bankalardan ve daha birçok ilgili sektörden katılımcılar bulunacak.

Etkinlikte, STM, Vestel, Logo Yazılım, Türkiye Bilişim Derneği, Gebze Teknik Üniversitesi gibi sponsorların yanında; T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ISO, TÜBİTAK, STM, Vestel gibi kurumlardan üst düzey yöneticiler konuşmacı olarak yer alacak.