Header Reklam
Header Reklam

İSKİ, Wilo’nun Ürün ve Uygulamalarını Yerinde İnceledi

30 Mayıs 2022
İSKİ, Wilo’nun Ürün ve Uygulamalarını Yerinde İnceledi

Sektörünün dijital öncülerinden biri olan Wilo, akıllı ürün teknolojileri üzerine müşteri ve partnerlerine yönelik eğitim ve tanıtımlarına hız kesmeden devam ediyor. Dünya genelinde kamu ve özel projelerde fark yaratan çalışmalara imza atan Wilo, İSKİ Asya Terfi Merkezleri Şube Müdürlüğü yetkililerine, endüstri ve altyapı sistemlerine çözüm sunan ürün ve hizmetleri konusunda eğitim düzenledi. Özellikle temiz su uygulama çalışmaları, derin kuyu pompaları ve birçok ürün hakkında uygulamaların paylaşıldığı eğitim, Wilo Satış, İş Geliştirme ve Üretim departmanları tarafından gerçekleştirildi. 
İleri teknolojisi ile 150 yıldır tüm dünyada, 30 yıldır ise Türkiye’de pompa sistemlerinin öncü markası olarak faaliyetlerini sürdüren Wilo, kullanıcı dostu ürünleriyle farklı sektörlere inovatif çözümler sunmaya devam ediyor. Wilo, son teknoloji ürünlerinin yanı sıra sağladığı çözümler ve müşteri hizmetleri ile müşterilerinin ürünlerinin verimliliğinin artırılmasına, kaynakların korunmasına ve dekarbonizasyon hedeflerine katkıda bulunuyor. Müşterilerine verdiği eğitimlerle de dikkat çeken Wilo, İSKİ Asya Terfi Merkezleri Şube Müdürlüğü’nden; Şube Müdürü, Teknik Müdürler, Mekanik ve Elektrik Şeflerini tesiste ağırladı.
Eğitimlerle ilgili bilgi veren Wilo Türkiye Alt Yapı ve Endüstri Satış Müdürü Şanver Demirata; “Hali hazırda birçok projesinde yer aldığımız İSKİ personeliyle çok keyifli ve verimli bir gün geçirdik.   Ayrılabilir gövdeli pompalar, norm pompalar, dik milliler, hidrofor setleri ve derinkuyu pompaların tanıtımının yanı sıra temiz su uygulamalarındaki çalışmalarımız, endüstriyel ürünlerin uygulamaları, özel pantoon sistemlerinin su alımındaki uygulamaları ve ıslak-kuru montajlı terfi sistemlerimiz özelinde eğitimler gerçekleştirdik. Özellikle temiz su uygulamalarında kullanılan Wilo-Actun ZETOS ve ıslak ve kuru EmuPort terfi sistemlerine ağırlık verdiğimiz eğitimde pompalarda kavitasyon ve sebeplerinin deneysel incelemelerine de yer verildi” açıklamalarında bulundu.
Kamu projelerindeki genel durumu da değerlendiren Demirata; “Orta Doğu ve Asya’daki bazı ülkelerde geçtiğimiz yıl, su temini sağlayan altyapıların elden geçirilmesi veya iyileştirilmesine yönelik olarak gerçekleştirilen kamu projelerinde bir artış görüldü. Bu artışa neden olan temel faktörler, artan içme suyu kıtlığı ve eskimiş, verimsizleşmiş tedarik sistemlerinin modernize edilmesi gerekliliğidir. Wilo olarak tüm dünyada bu tür projelerde yoğun bir şekilde yer alıyor ve sonuç olarak da yaşam koşullarında sürdürülebilir bir iyileşmeye katkıda bulunuyoruz. Bu alandaki en önemli çözümlerimiz Türkiye’de İSKİ, BUSKİ, İZSU, GASKİ gibi kamusal yapılarda hali hazırda bulunmaktadır” dedi. Slider Altına