Header Reklam
Header Reklam

IFAT Eurasia 21-23 Ekim 2021’de

30 Ağustos 2021 Dergi: Temmuz-Ağustos 2021
IFAT Eurasia 21-23 Ekim 2021’de

IFAT Eurasia Uluslararası Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 21-23 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. 

Fuar organizatörü MMI Eurasia Fuarcılık tarafından yapılan açıklamaya göre; 2019 yılında Kuzey-Güney Amerika’dan Avrupa’ya, Balkanlar’dan Hint Yarımadası’na kadar uzanan coğrafyadan gelen 339 teknoloji sağlayıcısını 84 ülkeden 10 bin 467 ziyaretçi ile buluşturan IFAT Eurasia, çevre teknolojileri sektörünün Avrasya bölgesindeki önde gelen etkinliği konumunda bulunuyor. 

IFAT ailesinin bir bireyi ve bölgenin en önemli etkinliği olan IFAT Eurasia için beklentiler 2021 yılı için de yüksek. Sektör paydaşlarının doğrudan iletişim kurduğu, ürünü görüp dokunduğu, ilişkileri pekiştirdiği, ortak sorunlar için tartıştığı ortama Ekim ayında tekrar kavuşacak. İhtisas fuarlarının doğası gereği, sadece fuarın açık olduğu zaman diliminde değil alanın kapalı olduğu saatlere de yayılan bir iletişim ile sektör tekrar gündeme çıkacak. 

ifat-eurasiaIFAT Eurasia ilk defa uygulamaya açacağı dijital platform ile sadece fuar salonlarında değil, dijital ortamda da bir adım önde olacak, yeni platform ile katılımcılar dijital hizmetlerden yararlanacak, sanal eşleştirme oturumlarına katılacak, platformu kullanan ziyaretçiler ile görüntülü olarak görüşecekler.

Geleneksel Alman, Avusturya ve İsviçre pavyonlarına ek olarak, IFAT Münih katılımcılarına ülkesel ayrım olmadan hizmet verecek bir IFAT toplu katılımı gerçekleşecek. Start-up firmaları için hazırlanan proje her iki salonda da hayata geçiyor. Sektörün genç firmaları uluslararası ziyaretçiler ve katılımcılar ile aynı arenada yer alacak.

3 baskıda toplam 30.000 adet dağıtılan IFAT Eurasia Fuar Gazetesinin iki sayısı kamu ve özel sektördeki ilgililere dağıtılmış durumda. 3. sayı Eylül ayı içinde dağıtılacak. Radyo ve televizyon reklamları ile desteklenen tanıtım programı tüm mecralarda yapılacak son etap çalışması için Ekim ayını bekliyor.

IREMCON Uluslararası Çevre Konferansı özellikle Balkan ülkelerinden gelecek olan üst düzey delegelerin firmalarımızla buluşmasına destek olacak.

MMI Eurasia Fuarcılık, Ağustos ayında ulusal ve uluslararası ziyaretçi kayıt sayılarında önemli artışlar gözlemlendiğini, münferit kayıtlara ek olarak Özbekistan, Rusya ve Sırbistan’dan toplu katılım için kayıt gerçekleştirildiğini belirtiyor.

MMI Eurasia Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Namık Sarıgöl, “IFAT Eurasia, çevre teknolojileri sektörünün kaybettiği zamanı kapatması için önemli bir fırsat olacak. Tüm sektörü ‘yeni başlangiç’ için aynı çatı altında toplanmaya davet ediyoruz” diyor.Slider Altına