Borusan Mannesmann Antalya’da Mekanik Tesisat Sektörü Temsilcileriyle Buluştu

07 Ocak 2020 Dergi:

Borusan Mannesmann Antalya Hotel Su’da bölgenin mekanik tesisat sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Sektörün köklü firmalarından Işıldar Boru’yu geçtiğimiz yıl münhasır bayi ağına ekleyen Borusan Mannesmann; geçmiş yılın değerlendirmesini yaptı, 2020’ye dair öngörülerini paylaştı. 250 mekanik tesisat sektör temsilcisinin katıldığı toplantıda ayrıca Serdar Kuzuloğlu ‘dijitalleşme’ konulu bir konuşma yaptı.
Toplantıyla ilgili bir açıklama yapan Borusan Mannesmann İnşaat ve Genel Endüstri Segmenti Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Kuşçuoğlu şunları söyledi:

“Sektörümüzün saygın ve köklü şirketlerinden Işıldar Boru ile iş birliğimiz ürünlerimize bölgede yeni ve güçlü bir erişim kanalı daha açtı. Bu kanal vasıtasıyla Borusan Mannesmann kalitesi, Işıldar Boru güvencesiyle müşterilerimize ulaşıyor. Sektörümüz için katma değer yaratan bu tip iş birliklerini artırarak satış ağımızı genişletmeye ve ürünlerimize erişimi güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu toplantıyla hem Işıldar Boru ile iş ortaklığımızı kutladık hem de bölgedeki mekanik tesisat sektör temsilcileriyle bir araya gelmiş olduk.”