Header Reklam
Header Reklam

Anadolu Motor, Güçlü Ar-Ge Merkezi ve Mühendislik Gücüi ile Türkiye’de Tarım Sektörüne Yenilikler Getiriyor

19 Mayıs 2023
Anadolu Motor, Güçlü Ar-Ge Merkezi ve Mühendislik Gücüi ile Türkiye’de Tarım Sektörüne Yenilikler Getiriyor

Antrac çapa makinesi ürününün bir üst versiyonunu piyasaya süren şirket, benzinli ürün grubu ailesi ile tarım uygulamalarını destekliyor. Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren şirketlerinden Anadolu Motor, tarım üreticilerine; fiyat avantajı, yüksek verim ve kullanım kolaylığı sunan yeni nesil benzinli çapa makinesi ürününü piyasaya sürdü.  

Düşük yakıt tüketimi

Anadolu Motor, Antrac 200 çapa makinelerinin bir üst versiyonu olan Antrac 270 çapa makinesi ile tarımda çevreci bir yaklaşım benimseyerek, uygulamalarını çiftçilerle buluşturmaya devam ediyor. Farklı arazi tiplerine uyumlu Antrac 270 çapa makinesi, birim alanda daha düşük yakıt tüketimi sunuyor.

Zamandan tasarruf

Aynı zamanda oldukça hafif olan tasarımı sayesinde kullanım esnasında yüksek performans sunarak, zamandan da tasarruf sağlıyor. Antrac 270 çapa makinesi ile çapalanan toprak, yeterince havalandırılarak, ekili alanlardaki verimliliği artırıyor. Sessiz çalışma özelliğiyle de gürültüden kaynaklı performans kayıplarını önleyerek, konforlu çalışma ortamları sunuyor.


Etiketler


Slider Altına