Yerel Yönetimler Zirvesi 10. kez düzenleniyor

31 Ağustos 2016 Dergi: Temmuz-Ağustos 2016

10.Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi, 6-9 Ekim 2016 tarihlerinde Ankara Altınpark Expo Center’da düzenlenecek. Zirve, yerel yönetimlerin ekipman ve hizmet alanlarındaki güçlüklerinin tartışılıp, çözümler için adımların atılacağı bir platform oluşturacak. 

10. Uluslararası Belediye ve Belediye Ekipmanları Fuarı, yerel yönetimlerin ihtiyaçlarını sergileyecek

Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında daha iyi bir ülkede, daha iyi kentlerde yaşamak için bu yıl onuncusu gerçekleşecek olan CITYTECH 2016 Avrupa Birliği sürecindeki ülkemizin yerel yönetimlerinin gereksinim duyduğu makine, teçhizat ve ekipmanlar sergilenecektir.

Bir kenti yaşanabilir kılmak için gereken teknolojinin alıcısıyla buluşmasını amaçlayan CITYTECH 2016, son teknolojilerin ve ekipmanların yanı sıra şehir­cilik üzerine yaklaşımları, çözümleri ve projeleri katılımcıların dikkatine sunacaktır.

RECYCLE 2016, çevre koruma teknolojilerini katılımcılarla buluşturacak

Yerel Yönetim Zirvesi kapsamında gerçekleşecek RECYCLE 2016, hayatın devamlılığının sağlanabilmesi için çevre dengesinin korunması gerekliliğinin bilinciyle, yaşanabilir bir dünyanın ve yaşanabilir kentlerin kapılarını aralıyor.

Ülkemizde çevrenin korunması ve geri dönüşümlü ürünlerin kullanımının yaygınlaştırılması, önümüzdeki yıllar içerisinde yerel idarelerin ve ağır sanayinin en önemli gündem maddesi olacaktır. Önümüzdeki yüzyılın sanayisi olarak tanımlanan çevre teknolojileri ve geri dönüşümlü ürünler sanayisi bu fuarla kamuoyu önüne çıkma fırsatı bulacak, yerel idare yöneticileri ile bir araya gelecektir. RECYCLE 2016 çevre sağlığının korunması için geliştirilen birçok teknolojiye, araç, gereç ve donanımlara ev sahipliği yapacaktır.Slider Altına