Header Reklam
Header Reklam

WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın: 'Rotamız öncülük'

21 Mart 2014 Dergi: Ocak-Şubat 2014

WILO Türkiye’nin geleneksel Hedef Paylaşım Toplantısı’nın sekizincisi, 10-12 Ocak 2014 tarihlerinde Kıbrıs’ta Kaya Artemis Resort Hotel’de gerçekleşti. WILO'nun, Türkiye geneline yayılmış yetkili satıcılarının ve tüm satış ekibinin katıldığı toplantıda, 2013 yılının değerlendirilmesi yapılırken 2014 yılı hedefleri paylaşıldı. WILO Türkiye Genel Müdürü Ercüment Yalçın, toplantıda yaptığı açılış konuşmasında 2013 yılında % 11 oranında büyüme gerçekleştirdiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“WILO Türkiye olarak 2013 yılında sektörün 2,5 katı oranında hızlı bir büyüme başarısı yakalamış durumdayız. Satış operasyonumuzla beraber servislerimizle de müşterilerimizin hayatını kolaylaştırdık. 5 bin kişi ile yaptığımız gizli müşteri araştırmasında % 98 oranında müşteri memnuniyeti yakalamış olmaktan çok mutluyuz. 2014 yılında en önemli hedefimiz; % 2 oranında olan memnuniyetsizliğin nedenlerini anlayarak servis hizmetlerimizi % 100 memnuniyete çıkarmak.” Teknolojik gelişmelerle birlikte insan kaynağına da yatırım yapmayı sürdürdüklerini belirten Yalçın, yetkili satıcılar, servisler ve iş ortaklarıyla birlikte yeni projeler kurguladıklarını ifade ederek, “Birlikte yarattığımız bu sinerji ile 1 yılda; çeşitli projelerde yüksek oranda enerji tasarrufu sağladık. Pazarlama ve tanıtıma önem verdik. Rotamızı “gelecek” olarak belirledik, geleceğe yelken açtık. Geleceğe bakışın temelinde aslında bugüne bakış, özveri yatıyor. ‘Ben’ce değil, ‘Biz’ce

yatıyor. WILO, tüm paydaşlarıyla ‘Biz’ olmayı başardı. Rotamız öncülük. WILO Türkiye attığı her adımla sektörün öncüsü oldu” açıklamasında bulundu.  


Etiketler


Slider Altına