TOS+H EXPO’nun Yeni Tarihleri: 14-17 Mayıs 2022

25 Haziran 2020 Dergi:

TOS+H EXPO’nun Covid-19 nedeniyle ertelenmesinin ardından Messe Düsseldorf ve yerel ortağı Tezulaş Fuar yeni fuar tarihini belirledi. Türk İş Güvenliği ve Sağlığı alanında öncü ihtisas fuarının dördüncüsü 14-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapılacak.

TOS+H EXPO, korona salgını ile ilgili dinamik gelişmeler sonucunda ertelenmek zorunda kaldı. Messe Düsseldorf, Türk hükümetinin tüm etkinlikleri erteleme kararını ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın kriz yönetim ekibinin yanı sıra önemli etkinliklerin risk değerlendirmesini yapan Robert Koch Enstitüsü’nün prensiplerini dikkate alan Alman Federal Hükümeti’nin tavsiyelerini takip etti.

Messe Düsseldorf GmbH CEO’su Werner M. Dornscheidt, “Bu kararı, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve ilgili tüm ortaklarımızla ayrıntılı görüşmeler neticesinde aldık” diyor. 

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenlenen 10. Uluslararası İş Sağlığı ve Kongresi de aynı tarihlere ertelenecek.

Fuar ve kongre, iş sağlığı ve iş güvenliği alanında Türk pazarına 360 derecelik bir toplu bakış imkânı sunuyor. Bu etkinlikler, hem Türkiye’de hem de komşu ülkelerde ortak iş güvenliği standartlarının daha da ileriye götürülebilmesi için anahtar itici güç oluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için: toshexpo.com.tr


Etiketler