Header Reklam
Header Reklam

Temsa İş Makinaları'ndan Kesintisiz Hizmet için “Görüntülü Destek Hizmeti”

08 Mayıs 2020
Temsa İş Makinaları'ndan Kesintisiz Hizmet için “Görüntülü Destek Hizmeti”

Hizmet odaklı bakış açısıyla müşterilerinin işine değer katmak ve her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan Temsa İş Makinaları, normal çalışma düzenine geçilene dek müşteri ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde karşılamak adına “Görüntülü Destek Hizmeti” uygulamasını başlattı.

Her biri kendi alanında dünyanın lider konumunda olan Komatsu, Volvo Trucks ve Crown, Dieci ve Terex Finlay markalarının distribütörlüğünü yapan Temsa İş Makinaları, içinde bulunduğumuz zorlu dönemde müşterilerine destek olabilmek için hayata geçirdiği “Görüntülü Destek Hizmeti” uygulamasıyla sunduğu kesintisiz hizmeti geliştirmeyi hedefliyor.

COVID-19 salgınına karşı müşterilerinin sağlığı ve güvenliği için her türlü önlemi alan Temsa İş Makinaları, sosyal mesafe tedbiri nedeniyle gerçekleştirilemeyen birebir görüşmelere çözüm olarak geliştirdiği “Görüntülü Destek Hizmeti” uygulamasıyla, telefon, bilgisayar, tablet gibi dijital araçlar aracılığıyla yapacağı görüntülü görüşmelerle müşterilerine yardımcı olabilecek. Müşterilerin, ilgili markaların web sayfalarında yer alan formları doldurarak destek almak istedikleri zamanı, gün ve saat aralığı olarak belirtmeleri yeterli olacak. Bu talepler markaların ilgili satış ya da satış sonrası ekiplerine iletilecek ve ilgili ekipler de müşterilere dönüş yaparak randevuları oluşturacaklar.

İçinde bulunduğumuz bu süreçte bir yandan toplum sağlığını korumak, bir yandan da işin sürekliliğini sağlamak için üzerine düşen sorumluluğun bilinciyle çalışan Temsa İş Makinaları’nın çözüm odaklı stratejisiyle hayata geçirdiği “Görüntülü Destek Hizmeti” uygulaması, koronavirüs tedbirleri tamamen kaldırılana ve ofis düzenine geçilene kadar devam edecek.
 Slider Altına