Header Reklam
Header Reklam

Standart Pompa, ISH Frankfurt 2019’daydı

03 Mayıs 2019 Dergi: Mart-Nisan 2019
Standart Pompa, ISH Frankfurt 2019’daydı

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe, tüm dünyanın gözü 11-15 Mart tarihleri arasında, ISH 2019 Fuarı’ndaydı. Frankfurt’ta gerçekleştirilen fuara, Türkiye’nin %100 yerli pompa üreticisi Standart Pompa, 112 m2’lik bir stantla katıldı.

Özellikle ECO serisi ürünleri, hidrofor ve yangın söndürme sistemlerini sergileyen Standart Pompa,  ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Standart Pompa’nın fuarda sergilediği sıcak - soğuk su sirkülasyonlarında ve havalandırma sistemlerinde kullanılan ECO serisinin ECO-SNT, ECO-SNM, ECO-SNL ve ECO-SKY ürünlerinin, yüksek verimlilik performansıyla doğaya saygı gösteriyor ve dünya enerji kaynaklarını tasarruflu kullanıldığı belirtildi. Standart Pompa’nın yangın söndürme sistemlerinde sunduğu çözümler arasında yer alan UL listeli/FM onaylı pompalar ise dünyanın en zor kriterlerini güvenle karşılıyor. SKM çok kademeli, çok çıkışlı yangın pompaları, yüksek binalarda farklı zonların ihtiyacı olan farklı basınçları tek bir pompa ile sağladığı açıklandı. Fuarda yer alan bir diğer ürün grubu olan frekans kontrollü (opsiyonel) TH hidroforlar ise suyu her kata ulaştıracak şekilde basınçlandırıyor ve sistemlere verimlilik kattığı ifade edildi.Slider Altına