Header Reklam
Header Reklam

Sistem Yapı, Almanya IFAT 2008'e katılıyor

23 Haziran 2008 Dergi: Mart-Nisan 2008

Otuz yılı aşkın tecrübesi ve gerçekleştirdiği projelerle Türkiye'de çevre teknolojileri vizyonunu oluşturan ilk şirket olan Sistem Yapı, 5-9 Mayıs tarihleri arasında Münih'te düzenlenecek dünyanın en büyük çevre fuarı IFAT 2008'e çevre mühendislerinin de yer aldığı geniş bir ekiple katılıyor.

Sistem Yapı İş Geliştirme ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Fehmi Altan konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Türkiye, Romanya, Bulgaristan, Polonya ve Cezayir'de önemli projeler yürüten Sistem Yapı'nın global rekabet ile mühendislik gücünü ve başarılarını IFAT 2008'de fuar katılımcılarına ve ziyaretçilerine aktaracaklarını söyledi. Sistem Yapı'nın Avrupa'daki çevre şirketleri arasında ilk beş firma arasında olduğunu belirten Altan, çevre sorunlarının dünya genelinde öncelikli konu başlıklarından birisi olduğuna dikkat çekerek, "Sistem Yapı ve fuara katılan çok sayıda çevre firmasının geliştirdiği ve uyguladığı çözümler, dünyada yaşanan önemli çevre sorunlarının giderilmesi açısından çok büyük katkı sağlayacaktır" dedi.

"15. Uluslararası Atık Su, Atık ve Geri Dönüşüm İhtisası Fuarı- IFAT" 5-9 Mayıs tarihleri arasında Münih'te gerçekleştirilecek. IFAT 2008'de çevre teknolojilerinde gelecekteki teknik uygulamaların yanı sıra bütünsel çözüm yöntemleri ve bu yönde gerçekleştirilen çalışmalara da yer verilecek. Bir önceki fuara, kırktan fazla ülkeden 2200'ü aşkın firma katılırken dünyanın pek çok ülkesinden de 108 bin kişi fuarı gezmişti.


Etiketler


Slider Altına