Header Reklam
Header Reklam

SİF JCB’den “Güç Sarının İçinde” konferansı

28 Haziran 2016 Dergi: Mayıs-Haziran 2016
SİF JCB’den “Güç Sarının İçinde” konferansı

SİF İş Makinaları, 29 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde Merit Park Otel Kıbrıs'ta tüm iş makinaları ve tarım makinaları birimleri çalışanları ve bayileri ile faklı departmanlardan çalışanlarının katılımıyla oldukça başarılı ve keyifli bir Satış Konferansı gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz yıl ‘JCB Çünkü...’ sloganı ile gerçekleştirilen SİF İş Makinaları’nın yıllık satış konferansı ‘Güç Sarının İçinde’nin bu yılki konusu ‘Potansiyelini Keşfet, Bakış Açını Genişlet’ oldu.
SİF İş Makinaları Genel Müdürü Cüneyt Divriş'in açılış konuşması ile başlayan konferansta SİF ve JCB markalarının gücünün, sektördeki SİF duruşunun önemi vurgulandı ve gelecek yıllara ilişkin hedefler paylaşıldı.
Sunumların dışında gerçekleştirilen grup çalışmalarında konferansa katılanlar keyifli zaman geçirirken, farklı bölgelerden çalışanların da birbirleri ile kaynaşmaları sağlanmış oldu. 
2015 yılı Satış Ödülleri'nin sahiplerini bulması ile son bulan 2016 Satış Konferansı sonrası düzenlenen Kıbrıs turu da yavru vatanımızın güzelliklerini görmek ve tarihini anlamak için katılımcılara güzel bir fırsat oldu.
Slider Altına