Header Reklam
Header Reklam

OCR Destekli Abbyy FineReader PDF ile Belgelerde Dijital Dönüşüm Çağı Başlıyor

28 Aralık 2023
OCR Destekli Abbyy FineReader PDF ile Belgelerde Dijital Dönüşüm Çağı Başlıyor

Eti Yazılım Merkezi, 20 Aralık 2023 tarihinde yeni akıllı PDF çözümü olan Abbyy FineReader PDF 16 yazılımının lansmanını gerçekleştirdi. Basın toplantısında Abbyy FineReader PDF’nin dijital dönüşüm sürecini ileriye taşıyacak olan ABBYY'nin yerleşik OCR'ı tarafından desteklenen yeni nesil PDF çözümü hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.
Günümüzde birçok firma, taranmış kağıt belgeleri, görselleri ve imaj pdf dosyalarını dijital formatlara çevirmek için güvenilir bir OCR yazılımına ihtiyaç duyuyor. Bu tip bir yazılım sayesinde firmalar ellerindeki verileri içeren belgeleri okunabilir, aranabilir formatlara dönüştürebiliyor. Dahası bu veriler kendi kurumsal sistemlerinde ek işlem gerektirmeden kullanılabilir hale geliyor. Eti Yazılım Merkezi bu konuya değinmek için önemli PDF araçlarından ve OCR kabiliyeti üst düzeyde olan bir yazılımı piyasaya sürdü: Abbyy FineReader PDF 16
İşlerinde dijital dönüşümü sağlamak isteyen şirketler için önemli bir araç haline gelen ABBYY FineReader PDF, tüm ofis kullanıcılarının rahatlıkla kullanabildiği bir PDF aracına sahip. Aynı zamanda Eti Yazılım Merkezi bu yeni ürününde, kendisini diğer yazılımlardan ayıran, yapay zekâ temelli Optik Karakter Tanıma (OCR) özelliğini de bir arada sunuyor. 
Dijital dönüşüm sürecini daha da ileriye taşıyacak olan ABBYY'nin yerleşik OCR'ı tarafından desteklenen harika bir PDF çözümü olan Abbyy FineReader hem dijital hem de kağıt tabanlı belgeleri dijitalleştirmeyi, düzenlemeyi, korumayı, paylaşmayı ve bunlar üzerinde iş birliği yapmayı kolaylaştırıyor. Bilgi çalışanlarını dijital işyerindeki belgeleri verimli bir şekilde yönetmeleri için güçlendiren, çok yönlü bir PDF aracı olarak ön plana çıkıyor. Modern iş dünyasında her türlü belgenin dijitalleştirilmesi için ABBYY'nin AI tabanlı OCR teknolojisi kullanılıyor.
Bilgi çalışanları, BT yöneticileri ve İş Hattı Yöneticilerine iş verimlilği sağlayan yeni nesil akıllı PDF çözümü Abbyy FineReader PDF, bilgiye hızlı ve güvenli erişim gibi faydalar sunuyor. Kullanıcı arayüzü, yazılımın kolay kullanımı ve hızlı öğrenilmesi açısından tercih sebebi olan Abbyy FineReader PDF 16, yazılımın işlevlerine en hızlı ve akılda kalıcı şekilde ulaşmayı sağlıyor.