Header Reklam
Header Reklam

Kocaeli'nde 2010 yılı yol bakım onarım projeleri planlanmaya başladı

24 Aralık 2009 Dergi: Eylül-Ekim 2009

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Şube Müdürlüğü'nde 2010 yılında yapılması planlanan projelerin hazırlıkları hakkında bilgi aldı.

Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Şube Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantıda 2010 yılında ilçe ve köylerde yapılması planlanan asfalt, parke ve üst yapı çalışmaları masaya yatırıldı. Başkan Karaosmanoğlu'na yapılacak çalışmalarla ilgili olarak bilgi veren Fen İşleri Daire Başkanı Tahir Akman da, 'Fen İşleri olarak 2010 yılının planını yapmaya başladık. Bununla ilgili olarak planladığımız çalışmaları Başkanımız Karaosmanoğlu?na aktardık. Başkanımızın da görüşlerini aldıktan sonra 2010 yılı için yol haritamızı çizeceğiz. Fen İşleri olarak, Kocaeli halkına en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımız 2010 yılında da devam edecek' dedi.

2010 yılında yapılacak çalışmaların konuşulduğu toplantıda Başkan Karaosmanoğlu'na ilçeler ve köylerden gelen talepler sunuldu. Bu talepleri en iyi şekilde değerlendirmek için planlama yaptıklarını aktaran Başkan Karaosmanoğlu, 2010 yılının en verimli şekilde geçmesi için görüş alışverişinde bulunduklarını aktardı.

Karaosmanoğlu; 'Bu toplantılar sonucunda 2010 yılında ne tip çalışmalar yapacağımız şimdiden belirlenmiş olacak. Öncelikli olarak alt yapısı tamamlanan yerlerden başlayacağız. Köylerde grup yollarına öncelik vereceğiz' dedi.


Etiketler


Slider Altına