Header Reklam
Header Reklam

İstanbul Marketing Awards'ta İsbike Bisiklet Okulu’na Ödül

23 Aralık 2022 Dergi: Kasım-Aralık 2022
İstanbul Marketing Awards'ta İsbike Bisiklet Okulu’na Ödül

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) sosyal hayata katkı sağlayan ücretsiz eğitim projeleri arasında yerini alan “İsbike Bisiklet Okulu” ödül almaya devam ediyor. İSPARK’ın “Haydi İstanbullular Bisiklet Sürmeye” sloganıyla başlattığı ve iki yıldır ücretsiz verdiği eğitimleriyle İstanbullulara bisikleti sevdiren İsbike Bisiklet Okulu, İstanbul Marketing Awards'tan gold ve jüri başarı ödülüyle döndü.

İBB’nin farklı dallarda binlerce kişiye ücretsiz eğitim verdiği alanlar arasında yerini alan ve popülaritesi de her geçen gün artan “İsbike Biskiklet Okulu” İstanbul’un en çok tercih edilen eğitim merkezlerinden biri oldu.

İstanbul’un dört bir yanından İsbike Bisiklet Okulu’na gelen yaklaşık 11 bin kişi pedal çevirmeyi başardı. 2021 ve 2022 sezonunda her yaştan İstanbullunun yoğun ilgi gösterdiği okul, binlerce kişiyi ilk defa bisikletle tanıştırdı. 70 yaşın üzerinde bisiklet kullanmayı öğreneler “ben de yapabilirim” diyen yüzlercesine örnek oldu. Bu isteklerini karşılıksız bırakmayan İSPARK’ın uzman eğitimcileri, onlara 4 saatte bisiklet kullanmanın püf noktalarını anlatarak bisiklet sürmeyi öğretti.

Şimdi binlerce çocuk, genç, ev hanımı, öğrenci ve emekli bisikletle spor yapıyor, sahilde ve şehir parklarında hem keyifli bir zaman geçiriyor hem de trafiğe girmeden işe ve okula bisikletle gidebiliyor.Slider Altına