Header Reklam
Header Reklam

“İŞ YERİ” İle Borusan CAT Artık Müşterilerine Daha Yakın!

15 Şubat 2018
“İŞ YERİ” İle Borusan CAT Artık Müşterilerine Daha Yakın!

Müşterilerine hızlı çözümler sunmayı amaçlayan Borusan Cat yeni mağaza konseptini hayata geçirdi. Sanayi bölgelerinin yakınlarına açılan yeni “İŞ YERİ” lokasyonlarında müşterinin hemen mağazadan alıp götürebileceği genel inşaat makinaları ile en çok ihtiyaç duyulan yedek parçalar ve bakım kit paketleri satılıyor.  İstanbul, Isparta, İzmir ve Bursa'da 4 “İŞ YERİ” hizmet veriyor. Kocaeli’nde açılacak yeni “İŞ YERİ”nin ise Şubat ayında faaliyete geçmesi planlanıyor.  

“İŞ YERİ” özel ödeme koşulları ile birlikte müşterilere hızlı, etkin ve yalın bir hizmet veriliyor. Bu özel satış noktalarında taleplere hızlı çözümler, günlük avantajlar, fırsatlar ve kampanyalar sunuluyor. Makine satışta bir saatte kredi onayı, hızlı teslimat, sabit fiyat uygulamaları yapılırken, mağaza içinde müşterilerin dinlenebileceği oturma alanları ile çay kahve içecekleri, kampanyaları inceleyebileceği ve periyodik bakımlarla ilgili bilgi alıp izleyebileceği ayrı bir bölüm de yer alıyor. Ayrıca, sergi alanında yer alan genel inşaat makinaları yakından inceleyerek bilgi alınabiliyor.

Yeni “İŞ YERİ” konsepti ile Borusan Cat sanayi bölgelerindeki müşterilerine kendilerini daha rahat hissedecekleri ve samimi bir ortamda alışveriş yapabilecekleri butik mağazalar ile daha yakın oldu..

 Borusan Cat Türkiye Direktörü Fuat Murat yeni mağaza konsepti ile ilgili olarak şunları söyledi:

 “Bizim için müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla yanıt vermek ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek büyük önem taşıyor. Yeni mağaza konseptimiz “İŞ YERİ” bu yönde bizi müşterilerimize daha fazla yakınlaştıran büyük bir adımı oluşturuyor. Bu konseptimizle ilgili son derece olumlu geri bildirimler alıyoruz. Önümüzdeki dönemde Türkiye’de İş Yeri Merkezlerimizin sayısını ve yayılımını artırarak, müşterilerimize daha hızlı, etkin ve yalın hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

 Slider Altına