Hareket, Heavy Lift 2020’de İnovasyon Kategorisinde Kısa Listeye Kaldı

11 Ağustos 2020 Dergi: Temmuz-Ağustos 2020

Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği, uluslararası en önemli ağır kaldırma ve taşımacılık ödüllerinden Heavy Lift 2020’de inovasyon kategorisinde kısa listeye kaldı.

60 yılı aşkın bir süredir ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetleri sunan, sektörün uzman şirketi Hareket, taşıma öncesi gerçekleştirilen yol araştırmaları için geliştirdiği “Hareket Güzergah Planlayıcısı” uygulaması ile sektörünün en önemli ödül organizasyonlarından biri olan Heavylift & Project Forwarding International dergisinin düzenlediği Heavy Lift Ödülleri 2020’de inovasyon kategorisinde kısa listede yer almaya hak kazandı. 

Hareket Güzergah Planlayıcısı, ağır nakliye projeleri için çok önemli olan yol etüdü ve ön hazırlık süreçlerini çok daha hızlı ve yenilikçi bir şekilde tamamlama imkânı sunuyor. Veri toplama, rapor hazırlama, güzergah oluşturma ve güzergahta gezinme şeklinde 4 aşamadan oluşan web tabanlı planlayıcı android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler gibi elde taşınan cihazlarda çalışabiliyor. 

Ödül kazananlarının 5-21 Ekim 2020 tarihleri arasında açıklanması planlanıyor.
 Slider Altına