Grundfos, İzmir Bölge Müdürlüğü açıldı

23 Haziran 2008 Dergi: Mart-Nisan 2008

Grundfos Pompa, Türkiye'deki 4. ofisini Nisan ayında, "Ege Bölge Müdürlüğü" olarak İzmir'de açtı.

Pasaport'taki Ege Bölge Müdürlüğü'nün açılışında konuşan Grundfos Türkiye Genel Müdürü Okay Barutçu, Grundfos'un Türkiye'de artan iş hacmi dolayısıyla Ankara, Antalya, Adana'dan sonra Bursa ve İzmir'de de yeni ofisler açtığını ve bu ofisler aracılığıyla pompa teknolojisi konusunda sektörde devrim yapan yenilikçi pompa ürünlerini müşterilerine maksimum düzeyde tanıtmayı amaçladıklarını söyledi.

Grundfos'un 2005 yılında başlattığı değişim, gelişim ve yayılma sürecinin hızla devam ettiğini anlatan Barutçu, pompa konusunda dünya lideri olan Grundfos'un, bir vakıf firması olarak kazancının büyük bir kısmının Ar-Ge çalışmalarına aktardığını bu nedenle de pompa teknolojisinde sürekli yenilikler ve devrimler ile sektör beklentilerini yükselttiğini kaydetti.  

Firmanın Ege Bölge Müdürü, Makine Yüksek Mühendisi Erkan Gülmez ise, 2006 yılının Temmuz ayından bu yana bölgede altyapı çalışmalarını sürdürdüklerini ve yeterli bir bayi ve servis organizasyonundan sonra ofisi açma kararı aldıklarını söyledi.

Gülmez, Bölge Müdürlükleri ile müşterilerine Grundfos ürünleri konusunda teknik destek vermenin yanında, enerji tasarrufunun önemini ön plana çıkararak, dünya ve ülke kaynaklarının verimli kullanılarak çevre bilincinin oluşumuna katkı sağlayacak projeler ve organizasyonlar geliştirerek, küresel ısınmaya karşı mücadeleye katkıda bulunmayı da amaçladıklarını belirtti. Bu çerçevede, düzenleyecekleri periyodik eğitim seminerleri ile müşterilerini de bilgilendireceklerini söyledi.

Grundfos Pompa Ege Bölge Müdürlüğü; İzmir, Aydın, Manisa, Denizli, Uşak, Muğla ve Kütahya illerinden sorumlu olacak ve bu bölgelerden gelecek talep ve ihtiyaçlar için çözümler sağlayacak.


Etiketler


Slider Altına