Header Reklam
Header Reklam

Gaziosmanpaşa’ya uluslararası “halkla ilişkiler” ödülü    

02 Aralık 2016 Dergi: Kasım-Aralık 2016
Gaziosmanpaşa’ya uluslararası “halkla ilişkiler” ödülü    

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından düzenlenen “Altın Küre Ödülleri”nde (GWA) kamu sektörü dalında Altın Küre ödülüne layık görüldü.
Londra merkezli IPRA tarafından 1990 yılından bu yana düzenlenen Altın Küre Ödülleri'nin ödül töreni bu yıl Katar’ın başkenti Doha’da gerçekleştirildi. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nce yürütülen “HOPEGOP-Gaziosmanpaşa Umut” projesi, IPRA (International Public Relations Association) tarafından, Türkiye’den ödüle layık görülen projelerden biri oldu. Ödülü Gaziosmanpaşa Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Eroğlu aldı.
“HOPEGOP-Gaziosmanpaşa Umut” projesiyle talebe göre kişiye özel hizmet geliştiren Gaziosmanpaşa Belediyesi, bu doğrultuda yapmış olduğu ev ziyaretlerindeki verilere göre vatandaşın ihtiyacı olan hizmeti üretiyor. Proje kapsamında; sosyal yardımlar, engelli ve yaşlı hastaların ücretsiz olarak hastanelere taşınması, ücretsiz ambulans hizmeti, yeni doğan bebeklere hoş geldin ziyaretleri ve hediye takdimi, 40 yıllık çiftlere tekrar evlilik heyecanının hissettirilmesi, “Mutlu Anneler ve Huzurlu Anneler” hamilelik eğitimleri, yaşlı ve yalnız yaşayanlara yönelik ücretsiz berber hizmeti, kimsesizlere evde temizlik hizmeti ve ilçede nüfusu en yoğun olan yöre insanlarıyla memleketlerinde iftar programları düzenlemesi gibi çalışmalar yürütüldü.Slider Altına