Header Reklam
Header Reklam

ENTECH 2022, Enerji ve Çevre Sektörleri Temsilcilerinin Buluşma Noktası Olacak

11 Ağustos 2022 Dergi: Temmuz-Ağustos 2022
ENTECH 2022, Enerji ve Çevre Sektörleri Temsilcilerinin Buluşma Noktası Olacak

ENTECH–Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı, CNR Holding tarafından 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Congresium- ATO Kongre ve Sergi Sarayı Ankara’da organize edilecek.

Sıfır Atık Forumu ile eş zamanlı olarak düzenlenecek fuarda firmalar binlerce ziyaretçi için en yeni teknoloji ve hizmetlerini sergileyecek. Fuar, Türkiye’nin en önemli analiz, arıtma, araştırma ve eğitim, atık, depolama, enerji, geri dönüşüm, hava kirliliği, su, temizlik ve yüzey çalışmaları alanlarında hizmet veren yüzlerce katılımcıyı çok sayıda alıcıyla tek çatı altında buluşturacak.

Geçtiğimiz yıl iç piyasanın yanı sıra Avrupa, Asya, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Kuzey Afrika başta olmak üzere 40 bin sektör profesyonelini ağırlayan fuarın bu yıl kendi rekorunu kırması bekleniyor. Sektörün 2022’deki en geniş ticaret ağlarını ENTECH Fuarı’nda örme fırsatı yakalayacak olan firmalar uzun soluklu kalıcı iş anlaşmalarına imza atacak. Fuarda ayrıca uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek, sektörün mevcut durumunun ve geleceğinin tartışılarak yeni stratejilerin belirleneceği seminerlerle sektöre ışık tutulacak.
 Slider Altına