Header Reklam
Header Reklam

Enerjisa Enerji’nin Yeni Konseptli Müşteri Hizmet Merkezinin İkincisi Osmaniye’de Hizmete Girdi

27 Aralık 2023
Enerjisa Enerji’nin Yeni Konseptli Müşteri Hizmet Merkezinin İkincisi Osmaniye’de Hizmete Girdi

İnsan ve teknolojiyi odağına alarak daha akıllı ve yeşil bir dünyaya katkı sunmak için projeler üreten Türkiye’nin lider elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketi Enerjisa Enerji, deprem bölgesinde gerçekleştirdiği yatırımlarına bir yenisini ekliyor. 
Global tasarım, konsept ve deneyim ajanslarıyla çalışarak hazırladığı yeni konseptli yenilikçi müşteri hizmetleri merkezini Aralık ayı başında ilk kez Ankara Söğütözü’nde açan Enerjisa Enerji, yeni konseptli ikinci merkezi için depremden etkilenen Osmaniye’yi tercih etti. Müşterilerin kısıtlı zamanlarında işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için özel olarak tasarlanan merkez, Osmaniye’de hizmete girdi. 
Sürdürülebilirliği stratejisinin merkezine koyarak, insan ve teknoloji odağıyla daha akıllı ve yeşil bir dünyaya katkı sunmak için projeler üreten Enerjisa Enerji, ilk olarak Ankara Söğütözü’nde müşterilerinin beğenisine sunduğu yepyeni konseptiyle misafirlerine uçtan uca en iyi deneyimi yaşatabilmek için tüm hizmet süreçlerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Çalışan konforunu artıran, müşteri beklentilerini karşılayan, kesintisiz bir müşteri deneyimi sunan yepyeni konseptini bu kez deprem bölgesinde, Osmaniye Müşteri Hizmetleri Merkezinde müşterileri ile buluşturuyor.
Teknolojii ve doğanın birlikteliği
Osmaniye’de hizmete giren yeni müşteri hizmet merkezi için sektörde öncü konsept tasarım ve deneyim ajanslarıyla iş birliği yapıldı. Müşteriler, işlemlerini hızlıca tamamlarken teknoloji ve doğanın birlikteliğini de deneyimleme fırsatı bulacaklar.
Müşteriler için ebeveyn odasından işaret dili bilen müşteri temsilcisilerine kadar her şey düşünüldü 
14 farklı ilde 10 milyondan fazla müşteriye ulaşarak 22 milyonu aşkın kişiye operasyonel mükemmellik odağıyla hizmet veren Enerjisa Enerji, sektöre ilham veren deneyimler sunma konusunda fark yaratan adımlar atmaya devam ediyor. Yüzde yüz yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen temiz ve yeşil enerji kullanan müşteri hizmetleri merkezleri, kağıt tasarrufu sağlayacak dijital ekranlar ve yeni nesil kiosk ile sürdürülebilirlik vizyonunu müşterileriyle buluşturmayı amaçlıyor. Ayrıca, farklı hedef kitlelere hitap eden özel tasarlanmış modüler bekleme alanı ve yeni nesil dijital ekranlar ile müşterilere konforlu bir ortamda ilgi çekici etkinliklerle bilgilenme imkanı sunuyor.
Daha iyi bir gelecek yolculuğunu devam ettirme ve müşterilerini bu anlamda bilinçlendirme misyonunu, sürdürülebilirliği ve teknolojiyi odağına alarak kuvvetlendiren Enerjisa Enerji, eşit erişim prensibiyle engelsiz bir müşteri deneyimini Osmaniye’deki merkezde de hayata geçirdi. Müşteri Hizmetleri Merkezinde ebeveyn odası, engelli hareket alanları, işaret dili bilen müşteri temsilcisi desteği ve daha birçok uygulama ile müşterilerinin tamamına kesintisiz ve eşit erişim sağlıyor. 
“Biz depremin ilk anından itibaren buradaydık, deprem sonrası yeniden yapılanma için de buradayız ve hep var olmaya devam edeceğiz.”
Enerjisa Enerji üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı açılışta, Enerjisa Enerji’nin "Daha İyi Bir Gelecek" yolculuğundaki bu yeni deneyim ve hizmet merkezi hakkındaki düşüncelerini paylaşan Enerjisa Enerji Perakende Satış Şirketleri Genel Müdürü Ersin Esentürk, “Enerjisa Enerji olarak deprem bölgesinde verdiğimiz hizmet çok kıymetli. Biz bu bölgeye her zaman en kaliteli şekilde hizmet veren bir şirketiz ve dün de vardık, bugün de varız, yarın da burada tüm gücümüzle olmaya devam edeceğiz. Burayı iyi tanıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını detaylı şekilde analiz ederek doğru yaklaşım ve çözüm önerileri sunuyoruz. Osmaniye’de depremden zarar görmüş eski merkezimizin yerine işlemlerin kesintisiz bi şekilde devam edebilmesi için konteyner hizmet merkezimizi hızlıca konumlandırmıştık. Aynı zamanda buraya yeni bir soluk olacak ve konfor sağlayacak yeni bir merkezi tasarlamak için kolları sıvadık. Müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak tasarladığımız yeni konseptimizi Osmaniye’ye taşıma çalışmalarımızı kısa sürede tamamladık. Bugün görüyoruz ki müşterilerimiz kısıtlı zamanlarında buraya geldiğinde  işlemlerini kolay ve hızlıca tamamlayabiliyorlar.
"Herkes için daha iyi bir gelecek" diyerek çıktığımız yolda müşterilerimize en üst seviyede deneyim yaşatmanın yanı sıra sürdürülebilirlik ilkelerimizden de şaşmadık. Osmaniye Müşteri Hizmetleri Merkezimizde hem yüzde yüz yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen temiz ve yeşil enerjiyi kullanılacak hem de kağıt tasarrufu sağlayacak dijital ekranlarla sürdürülebilirlik odaklı çözümler sunuyoruz. Bu yeni konsept için emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve tüm Osmaniyelilere hayılı olmasını temenni ediyorum.’’ dedi.Slider Altına