Header Reklam
Header Reklam

Demiryolu Sektörü için Türkiye’de Üretim Avantajı

30 Ekim 2020 Dergi: Kasım-Aralık 2020
Demiryolu Sektörü için Türkiye’de Üretim Avantajı

Müşterilerin ihtiyacına yönelik üretim gerçekleştirebilen BM Makina Grup bünyesinde bulunan DEMYKS Kaldırma Krikoları, firmaların isteğine göre tek tek hazırlanıp Türkiye’de üretiliyor.

Türkiye’de belediyelerin metro, tramvay hatlarının bakım atölyelerinde ve tren üreticilerinin imalathanelerinde yoğunlukla tercih edilen DEMYKS Kaldırma Krikoları Türkiye’de üretilmesi sayesinde ihtiyaca uygun olarak projelendirilip üretilebiliyor. 
Özellikle demiryolu sektöründe tanınan ve güvenilen bir marka olan DEMYKS Kaldırma Krikoları ayrıca İran ve Güney Afrika gibi noktalara ihracat da gerçekleştiriyor.

Farklı tasarımlar ile farklı yükler kaldırıyor

Kaldırma krikolarının farklı tasarımlarıyla farklı yükler de kaldırmak mümkün oluyor. Konsept olarak aynı mobil kaldırma krikolarının sadece yükleme burnunda yapılacak revizyon ile otobüs, kamyon ve ağır iş makinaları gibi yükler kaldırılıp montaj ve bakım yapabilmek mümkün.
Alman firması Kumbruch GmbH lisansı ve güvenlik sertifikasıyla BM Makina Grup tarafından üretimi gerçekleştiren DEMYKS üretim proseslerinde güvenilirlik ve dayanıklılığı esas alarak üretiliyor ve yetkili denetim firmaları tarafından sistemli bir biçimde denetlenip raporlanıyor.Slider Altına