Header Reklam
Header Reklam

Borusan Makina’nın müşterileri İtalya’da Genie fabrikasını ziyaret etti

20 Ekim 2017 Dergi: Eylül-Ekim 2017
Borusan Makina’nın müşterileri İtalya’da Genie fabrikasını ziyaret etti

Genie’nin Türkiye temsilcisi Borusan Makina müşterilerini İtalya’daki Genie fabrikasına götürdü. Geziye vinç ve platform sektöründe söz sahibi olan ve büyük projeler sürdüren değişik kentlerden Genie müşterileri katıldı.

Etkinliğin ilk gününde katılımcılar profesyonel rehber eşliğinde adeta bir açık hava tarih müzesi olan Roma’yı gezdiler. Kafile ikinci günde Roma’nın 250 kilometre kuzeyindeki Umbertie kentinde bulunan Genie fabrikasına gitti. Burada sunumlar ve ürün demoları gerçekleştirilirken, ziyaretçiler yeni modeller hakkında bilgilendirildi.

Ziyaretin sağladığı önemli bir imkân da müşterilerin Genie yetkilileri ile yeni teknolojilerin sektörle ilgili uzmanlar ile bilgi alışverişinde bulunmaları oldu. Etkinlik sırasında klasik pizza restoranlarında ve 800 yıllık tarihi bir restoranda tipik İtalyan lezzetleri tadıldı. Yapılan gezi ve incelemeler sektörel kaynaşmayı desteklerken, Borusan Makina’nın müşterileriyle olan ortaklık ilişkisini gözler önüne serdi. Katılımcılar gezi sonrası memnuniyetlerini dile getirirken hem bilgi alışverişi sağlanan, hem de keyifli vakit geçirme fırsatının yakalandığı başarılı bir seyahat gerçekleştirildiğini ifade etiler. Slider Altına