BASF Asfalt Performans Grubu, Türkiye’de İşbirliği için Azelis’i Seçti

02 Temmuz 2020 Dergi: Temmuz-Ağustos 2020

BASF Asfalt Performans Grubu, Türkiye’de asfalt endüstrisinde polimer dispersiyonlarının distribütörlüğü için Azelis’i seçti. 

BASF, polimer dispersiyonları ve asfalt performansını artırmak amacıyla özel olarak tasarlanmış diğer ürünleri için Türkiye’de münhasır distribütörü olarak Azelis’i seçti. 2019 yılından bu yana Türkiye’de dispersiyon, reçine, formülasyon ve performans katkı maddeleri için tercih edilen ortak olan Azelis, artık BASF Asfalt Performans Grubu’nun mevcut ve gelecekteki portföyünü de Türkiye’de dağıtacak. 

BASF Asfalt Performans Grubu portföyü, modifiye sıcak karışım asfaltın yanı sıra bitüm emülsiyonları için tasarlanmış ürünlerden oluşuyor. 

BASF Türkiye ve Kuzeybatı Afrika’nın Dispersiyon, Reçine ve Katkı Maddeleri Satış Müdürü Erkin Ataman gerçekleştirilen anlaşma ile ilgili olarak, “Azelis’in Türkiye’de asfalt alanında uzmanlaşmış ekibiyle, asfalt müşterilerimizin kompleks bitüm taleplerini karşılamak için özelleştirilmiş çözümler ile mükemmel hizmet ve destek almalarını sağlayacağından eminiz” şeklinde konuştu. Azelis’in bugüne kadar Türkiye’de güvenilir bir partner olduğunu belirten Ataman, “Azelis’e duyduğumuz bu güven bizim, önümüzdeki yıllarda bu ortaklığı daha da geliştireceğimize karar vermemizi sağladı” dedi.

Azelis Türkiye Genel Müdürü Sertaç Sürür ise, “BASF, soğuk karışım uygulamalarında özel bir mukavemete sahip, dünya çapında asfalt performans ürünlerinin lider tedarikçisi ve Azelis’in tüm müşterilerine birinci sınıf hizmet verme tutkusunu mükemmel bir şekilde karşılayan, kalite ve yenilikçilik konusunda olağanüstü bir üne sahip. BASF’nin asfalt modifikasyonu için polimer dispersiyonları, Azelis’in mevcut ürün portföyünü daha da genişleterek asfalt müşterileri ile işbirliğini güçlendirecek” diye konuştu.Slider Altına