Atlas Copco Portable Air, 'Sessiz Ortağınız' E-Air Kampanyasını Başlattı

05 Mayıs 2022 Dergi:

Atlas Copco Portable Air, "en zorlu koşullar için sessiz bir ortak" olarak tanımladığı E-Air elektrikli kompresör serisinin avantajlarını tanıtan geniş bir iletişim kampanyası başlattı. “Sessiz Ortağınız” kampanyası, elektrifikasyonun beraberinde getirdiği, gürültü çıkışındaki büyük azalma gibi önemli faydaları vurguluyor. E-Air'in düşük gürültülü yapısı, tüm işlerin - özellikle şehir içi veya iç mekan uygulamalarında - daha kullanıcı dostu bir şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Daha geniş kapsamlı iletişim kampanyası, sürdürülebilirliği artırmayı ve Atlas Copco Portable Air'i rakiplerinden ayırmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

Atlas Copco Portable Air İletişim Başkan Yardımcısı Tiffany Cheng, yeni kampanya hakkında şunları söyledi: "E-Air serisi, yalnızca son derece etkili bir ürün yelpazesi değil, aynı zamanda Atlas Copco'nun sıfır emisyon yolunda olduğunu da gösterebilmemiz için mükemmel bir araç. Bu kampanya, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin daha sürdürülebilir, daha verimli ve yarının dünyasına hazır olmalarına yardımcı olacak öncü çözümler geliştirdiğimizi vurgulamayı amaçlıyor'' dedi.

Cheng, "Elektrikli E-Air kompresör serisi, bunu gerçeğe dönüştürmede önemli bir bileşendir. Doğru uygulamalarda ve özellikle iç mekanlarda bu makineler düşük gürültü seviyeleri, sıfır dizel motor emisyonu ve iyileştirilmiş verimlilik ve güvenilirlik sağlar."


Etiketler


Slider Altına