Armstrong Building Products Yeni Teknik Asma Tavan Konsepti

08 Eki 2018

techzone

Armstrong TechZoneTM , akustik tavanlara yönelik komple çözümlerin üretilmesi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Armstrong Building Products tarafından tasarlanan ve tasarımcılar, mimarlar ve iç mimari uzmanlarının her türlü mekanı tarz ve işlevsellik ile şekillendirmek üzere, sınırsız kombinasyonda tavan oluşturmalarına olanak sağlayan geniş bir yelpazede teknik yapı elemanları, yüzeyleri ve kenar detayları sunan yenilikçi teknik tavan konsepti. 

Armstrong Building Products imzası taşıyan yüzeyler ile aydınlatma ve havalandırma için çok çeşitli doğrusal teknik öğe arasındaki mükemmel ahenk sayesinde mümkün hale gelen, birinci sınıf bir sonuçtur. TechZoneTM, tüm tavan sistemlerinin aynı zamanda özellikle düzgün ve zarif bir estetik görünüm ile sonuçlanacak şekilde hızlı, kolay, temiz ve düzenli bir şekilde organize edilmesini sağlıyor.

Konuya ilişkin değerlendirme yapan Armstrong Building Products Türkiye Satış Müdürü Semih Gönç, “Armstrong TechZoneTM ile elde ettiğimiz sonuçlar son derece gurur verici. Tasarım ve işlevsellik açısından en modern mimari gereksinimlere cevap verme ve aynı zamanda Armstrong Building Products tarafından onaylanmış.Mimari açıdan aydınlatma /havalandırma  sistemlerinin akustik plakalar ile uyumluluğu ve eletrik/mekanik tesisatçıların çalışmalarını "kolaylaştırması" gibi iki avantajı sayesinde müşterilerimizden mükemmel geri bildirimler almamızı sağlayan yenilikçi bir çözümdür" dedi.