Anadolu Isuzu Manisa'ya 63 adet araç teslim etti

06 Mart 2015 Dergi: Ocak-Şubat 2015

Anadolu Isuzu, Manis Büyükşehir Belediyesi’ne 46 adet ISUZU D-MAX pick up ve 17 adet otobüs teslimatı gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesine dahil ettiği iki adet CITIPORT, üç adet VISIGO, 12 adet NOVO LUX ve 46 adet D-MAX’in teslimatı, Cumhuriyet Meydanı’nda törenle gerçekleştirildi. Araç teslimat törenine Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Satış Müdürü Tunç Karabulut, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Sekreter Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcıları, daire başkanları, TC. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanı Mümin Deniz, Sağlık İşleri Daire Baskanı Serpil Aykut, Yükseliş Otomotiv Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Ali Yüksel, Isuzu yetkilileri, ilçe koordinatörleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Büyükşehir Belediyesi mehter takımının konser verdiği törende, Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay bir konuşma yaptı. Manisa’nın kendisi için çok önemli olduğunu vurgulayan Tamay, “Son 3 yıldır sürekli Manisa’da teslim törenleri yapıyoruz. Manisa’ya en güzel hizmeti vermek istiyoruz. Sadece araçları satarak ve teslim ederek değil, aynı zamanda araçların satış sonrası hizmetlerinde de mümkün olduğunca mükemmele yakın hizmeti vermeye gayret ediyoruz” dedi.

“Manisalılara hizmet vermekten gurur duyuyoruz”

Tamay,  kendilerini tercih ettiği için Manisa Büyükşehir Belediyesi Cengiz Ergün’e, Ulaşım Daire Başkanlığına ve Sağlık İşleri Dairesi’ne teşekkür ederken Manisa’nın yeni çağdaşlaşma projesine otobüslerle katkı sağlamaya çalıştıklarını da ifade ederek, “Özellikle büyük pick-up filosuyla Türkiye’de üretilen, Türkiye’nin ilk yerli pikabı D-Max’i de belediyemize vermekten gurur duyuyoruz” dedi. Tamay konuşmasına şöyle devam etti: “Ben inanıyorum ki Manisalılar verdiğimiz çağdaş araçlarla çok daha iyi hizmet alacaklar. Manisalıları çok daha güzel günler, çok daha güzel teslimat törenleri bekliyor. Tören yapmakla bizim işimiz bitmiyor, asıl bu törenle işimiz başlıyor. Verdiğimiz araçların eksiksiz ve mümkün olduğunca yedi gün yirmi dört saat hizmette kalarak hizmet vermesini hem biz hem Manisa bayimiz hem de Manisa servisimiz olarak çok önemsiyoruz. Manisalılara hizmet vermekten gurur duyuyoruz.”

“Araçlar değerlerimiz için kullanılacak”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de yaptığı konuşmada teslimatını yaptıkları araçların kullanım amaçlarına değinerek; “Araçların içerisinde 17 adet otobüs yer alıyor. Bu 17 otobüs, 17 ilçemize hizmet verecek. İlçelerimizde oluşturduğumuz koordinatörlüklerimize otobüslerimizi göndererek, spor kulüplerinin, sivil toplum kuruluşlarının hizmetlerinde ve cenaze hizmetlerinde vatandaşların taşınması noktasında hizmet vermelerini sağlayacağız” dedi. Büyükşehir bünyesine kazandırılan 17 otobüsün sosyal projelerde kullanılacağını da sözlerine ekleyen Ergün, “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemde ‘Haydi Kadınlar Manisa’ya’ adıyla bir proje gerçekleştirmiştik. İlçelerimizde yaşayan kadınlarımızı Manisa’ya getirerek, hizmetlerimizi anlatma imkanı bulmuştuk. İşte bu 17 otobüs, bugün hem Manisa’ya ilçelerimizden, beldelerimizden, köylerimizden insanlarımızı getirecek, hem de gerektiğinde Çanakkale’ye de gidecek, gerektiğinde İstanbul’a gidecek. Sonuç itibariyle kendimize ait olan değerlerimizi unutturmama noktasında hizmetler verecek” açıklamasında bulundu. 


Etiketler


Slider Altına