Header Reklam
Header Reklam

Anadolu Flygt, Xylem Markaları İle Portföyünü Genişletiyor

09 Ocak 2019 Dergi: Ocak-Şubat 2019

Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı Xylem Water Solutions şirketi ortaklığı ile sürdüren Anadolu Flygt, Xylem’in yeni markaları ile portföyünü Türkiye’de genişletiyor.

Bünyesine eklenen YSI, WTW, Global Water ve Goulds Water Technology markaları ile de birlikte toplamda 13 ayrı Xylem markası ile Anadolu Flygt Türkiye’deki su sorunlarına çözüm üretiyor.  Firmadan yapılan açıklamaya göre Anadolu Flygt bünyesine eklenen yeni markalar ise şöyle :

Pure Technologies ve Visenti yer altı su ve atık su boru hatlarında bilgi toplayarak kaçak, kırık ve hava ceplerini tespit eder. Böylece ana iletim boru hatlarından toplanan güvenilir bilgiler ile doğru yatırım planı hazırlamanıza yardımcı olur. Kaçak su bedellerinin azaltılması ile de işletme maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sunar, işletmelere finansman gücü sağlar.

Sensus – ile akıllı altyapı portföyünü geliştiren Xylem bu markayı 2016 yılında satın almıştır. Sensus ile altyapı, izlenme/ölçme otomasyonuna alınarak durumun sürekli izlenmesi sağlanır. Tüm verilerin anlık ve dönemsel analizi ile şebeke yönetimi gerçekleşir.

MJK, YSI, WTW, Global Water  – su ve atık suyun arıtılması kimyasal ve biyolojik ölçümlerinin yapılması için kullanılan cihazlardır. 

Goulds Water Technology  –  belediyeler, su kuruluşları ve fabrikalar için sulama, arıtma, su tedariği ve enerji üretimi gibi alanlarda kullanılan, uçtan emişli, kademeli, in-line, kolon, çift emişli, türbin tip pompalar ve özel üretim büyük pompaların üretiminde liderdir.  Slider Altına