Header Reklam
Header Reklam

İtalyan Fuar Grubu’nun (IEG) Düzenlediği ECOMONDO Brezilya Fuarı 21 Mayıs’ta Başlıyor

20 Mayıs 2019
İtalyan Fuar Grubu’nun (IEG) Düzenlediği ECOMONDO Brezilya Fuarı 21 Mayıs’ta Başlıyor

Ecomondo Brezilya Fuarı, 21-23 Mayıs 2019 tarihleri arasında  San Paolo Fuar Merkezi’nde endüstriyel atık yönetimi, zirai biyokütle konularına odaklanarak yapılacak.

Fuar, atıkların daha etkili ve verimli yönetimi (belediye, sanayi, otomotiv atık geri dönüşümü) için bazı yeniliklere ev sahipliği yapacak. Kapsamlı atölye çalışmaları ve konferans programı, Avrupa'yı, her tür atığın işletilmesi ve verimli kullanılması için dünya düzeyinde gelişmiş bir model olarak kabul eden Güney Amerika şirketlerinin fuar verimini artıracak. Fuar, IEG’in düzenlediği, yirmi yıldır Avrupa’nın önde gelen uluslararası fuarı olan Ecomondo’nun, politika ile doğrudan bağlantılı biçimde yol alan çevre stratejilerinin, küresel olarak farklı alanlara taşınmasının bir göstergesidir.

Ecomondo Brasil, IEG ve Tecniche Nuove'nin ortak olduğu Expo Extratégia Brasil tarafından düzenleniyor.

Teknik yenilikçiliğin yanı sıra IEG’in diğer amacı, 5-8 Kasım tarihleri arasında Rimini Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Ecomondo’yu ziyaret edecek delegasyonları organize etmek için Güney Amerika’dan kilit alıcılarla ilişkiler kurmaktır.

Ecomondo Brezilya fuarı, Ecomondo’nun Mart ayında düzenlenen Batı Çin’in en büyük fuarı olan CDEPE - Chengdu Çevre Koruma Fuarı’nın ardından düzenlendi.

www.ecomondobrasil.com.br

 

 

 

 Slider Altına