9. Antalya City Expo 11-13 Kasım 2021’de

23 Ekim 2021 Dergi:

9. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu, “Çevre ve İnsan” temasıyla, 11-13 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenecek.

Antalya City Expo-Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ve Yerel Yönetimler Sempozyumu, Türkiye Belediyeler Birliği’nin desteği ve Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) koordinatörlüğünde 9. kez gerçekleştiriliyor. Fuar kapsamında katılımcı firmalara iş ağını genişletme, pazar araştırması, yeni işbirlikleri kurma ve sektörel gelişmeleri takip edebilme imkânı sunulması, belediyelerin ise ulusal ve uluslararası güncel teknolojilerle tanışması, deneyim paylaşımında bulunması ve ürün hizmetlerini tanıtması amaçlanıyor.

Fuarla eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler Sempozyumu aracılığıyla Yerel Yönetimler Reformu kapsamında bilgi ve tecrübe paylaşımı ile personelin uzmanlaşma düzeyi ve kapasitesinin artırılmasına da katkıda bulunulacak.

Firmalar, fuarda belediye ve ulaşım araçları, geçiş ve aktarma sistemleri, belediye demirbaş ve tüketim malzemeleri, kent mobilyaları, park bahçe düzenlemeleri, bahçe süs bitkileri, peyzaj, altyapı su, gaz, yol malzeme ve ekipmanları, arıtma sistemleri, temizlik ve bakım ekipmanları, ses, ışık ve görüntü ekipmanları, spor tesisi ve spor malzemeleri, güvenlik, yangın, iş sağlığı ve güvenliği, elektrik, elektronik, bilgisayar otomasyon, yazılım, e-belediyecilik sistemleri gibi yeni ürün gruplarını ziyaretçilere sunacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.