Header Reklam
Header Reklam

13. Uluslararası REW İstanbul 16-19 Mart 2017’de

24 Ekim 2016
13. Uluslararası REW İstanbul 16-19 Mart 2017’de

İFO Fuarcılık tarafından, 2005 yılından bu yana T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla her yıl düzenlenen Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı REW İstanbul’un 13. buluşması, 16-19 Mart 2017 tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek. Milyarlarca dolarlık dev bir pazarı yine İstanbul’da buluşturmaya hazırlanan fuarda, 27 ülkeden 350 firma, Katı Atık, Su ve Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji konularına dair yeni teknolojilerini sergileyecek. İstikrarlı büyümesi ile Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi alanlarındaki global ticarete değer katan REW İstanbul, aynı zamanda Avrasya bölgesinin lider uluslararası fuarı olma özelliğini de sürdürüyor.

Sektör, yeni buluşma için REW İstanbul 2017’yi bekliyor

Bir önceki fuarda, aralarında Türkiye’nin de olduğu 46 ülkeden 10 bin 865 ziyaretçinin takip ettiği REW İstanbul, 2017’deki buluşmasına başta atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, Belediye ve Bakanlık temsilcileri, sanayiciler, Organize Sanayi Bölge temsilcileri, girişimci ve yatırımcılar ile akademisyenlerin yer aldığı 12 bin profesyoneli bir araya getirmeye hazırlanıyor.

REW İstanbul 2017 katılımcıları arasında yer alan ve atık üreticilerine entegre atık yönetimi hizmeti sunan Akademi Çevre, sektörel iletişimini güçlendirerek hem mevcut müşterileriyle ilişkilerini sağlamlaştırmayı hem de potansiyel müşterilerine ulaşmayı hedeflediği fuarda, atık elektrikli ve elektronik eşyalar, hurda metal, tehlikeli atık, hurda kablo, ambalaj atıklarına yönelik geri dönüşüm hizmetlerini sergileyecek.

Belediyeler ve çevre temizlik ekipmanları kullanan diğer kamu kuruluşları ile özel temizlik firmalarına ulaşmak için REW İstanbul’da yerini alan Çeksan ise; araç üstü vakumlu süpürme makinası VKM 6000 modelini, çekilir tip mekanik süpürme makinası HMT 2000’i ve %100 elektrikli elle çekilir vakumlu yol süpürme makinası VKE 240 markalı ürünlerini REW İstanbul 2017’de ziyaretçileriyle buluşturacak.

REW İstanbul 2017, alanındaki tüm yenilikleri çatısı altında buluşturuyor

Kendi sektöründe, Avrasya’nın en önemli fuar organizasyonu olan REW İstanbul, 16 Mart 2017’de 13. kez kapılarını açıyor. Tüyap Beylikdüzü’nde 20 bin m2 kapalı alanda düzenlenecek olan fuarda; katı atık, su ve atık su arıtımı, ölçme teknolojileri, bio-enerji, atık toplama ve taşıma araçları, ayırma, arıtma ve presleme makineleri, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji teknolojileri ve kentsel çevre temizlik araçları gibi farklı alanlardaki yenilikler sergilenecek. REW İstanbul 2017, geride kalan fuarlarda olduğu gibi yine geri dönüşüm, atık yönetimi ve çevre teknolojilerine dair ana gündemlerin, temel sorunların ve alternatif çözüm önerilerinin paylaşılacağı bir dizi konferans ve etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

REW İstanbul 2017, 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı İSG Avrasya ile eş zamanlı düzenleniyor

REW İstanbul 2017, geçen yıl olduğu gibi yine İSG Avrasya 3. İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’yla eş zamanlı olarak bitişik salonlarda düzenlenecek. Bu sayede ziyaretçiler, bir tarafta geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimine dair son teknoloji ve hizmetleri takip ederken, aynı çatı altında “İş Emniyeti, İş Sağlığı, İş Güvenliği ile Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaları da fuar süresince bir arada görebilecekler.

REW İstanbul 2017 hakkında detaylı bilgi almak isteyenler fuarın resmi internet sayfası www.rewistanbul.com adresini ziyaret edebilirler.Slider Altına