Header Reklam
Header Reklam

IWA Su ve Atıksu Arıtım ve Yeniden Kullanım Konferansı Bildiri Özetleri Başvuru Süresi Uzatıldı

01 Kasım 2018
IWA Su ve Atıksu Arıtım ve Yeniden Kullanım Konferansı Bildiri Özetleri Başvuru Süresi Uzatıldı

IWA Su ve Atıksu Arıtım ve Yeniden Kullanım Konferansı ve Sergisi 23-27 Haziran 2019 tarihleri arasında Fransa’nın Toulouse kentinde yapılacak.

Konferans bildirileri için başvuru süresi uzatıldı. IWA ve INSA Toulouse tarafından düzenlenen konferans için bildiri özetleri gönderimi için son tarih 15 Kasım 2018.

Bildiri özetleri https://mtc2019.sciencesconf.org/ web sitesinden on-line yüklenebilir.

2004 yılında Seul'da (Kore) düzenlenen IWA-Membran Teknoloji Konferanslarını takiben, 2007'de Harrogate (İngiltere), 2009'da Pekin (Çin), 2011'de Aachen (Almanya), 2013'te Toronto (Kanada) ve 2017'de Singapur’dan sonra, 9. Uluslararası Su Birliği (IWA) Su ve Atıksu Arıtım ve Yeniden Kullanım Konferansı ve Sergisi (IWA-MTC 2019) Fransa'nın Toulouse kentinde yapılacak.

Bu etkinlik IWA ve INSA Toulouse tarafından ortaklaşa düzenleniyor ve su ve atık su arıtma ve tuzdan arındırma için membran teknolojisindeki inovasyonları ve kullanımındaki ileri bilgi ve tecrübeyi paylaştırmayı hedefliyor. Etkinlik, su endüstrisinin membran sektöründe çalışan bilim adamları ve meslek mensupları için çalışmalarını sunmak, diyafram ve membran süreçlerini birbirleriyle ilişkilendirme yollarını aydınlatmak için ideal bir ortam sağlayacak.Slider Altına