E-Belediye dergisi

E-Belediye dergisi

DSYG, 20 yılı aşkın süredir sektörel dergi, katalog, kurumsal dergi, teknik kitap yayıncılığı yapıyor,B2B iletişim hizmetleri veriyor. İletişim danışmanlığı, reklam ve tanıtım projeleri alanında faaliyet gösteren kardeş kuruluşu Doğa Ajans ile birlikte “B2B pazarlama iletişimi hizmetleri”nin farklı bir uzmanlık alanı olduğunu kanıtlayan çalışmalar gerçekleştiriyor. Doğa Sektörel Yayın Grubu, 2006 yılı itibarıyla ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet vermektedir.

İçerik

Belediyelerin verdikleri ve aldıkları; imar, sağlık, ulaşım, bilişim, çevre ve atık yönetimi, trafik, temizlik, güvenlik, eğitim ve benzeri hizmetlere ilişkin haber, araştırma yazıları ve röportajlar, cihaz, sistem, teknoloji tanıtımları.

Hedef Kitle

Belediyeler, belediye birlikleri ve BT’lerde imar, sağlık, ulaşım, bilişim, çevre ve atık yönetimi, trafik, temizlik, güvenlik, eğitim ve benzeri hizmetlere ilişkin birimlerin yöneticileri, satın alma departmanları, belediye başkanları, B2G faaliyet gösteren ticari kuruluşlar.

SahibiYayın Hayatına Başlama Tarihi
Asrin Bakır Gerçek Ocak 2006
Sorumlu Yazı İşleri MüdürüPeriyodu
Oya Bakır İki Aylık (yılda 6 sayı)
Yazı İşleri MüdürüTirajı
Didem Taşbaşı 4.000 (net)
Reklam Grup KoordinatörüReklam Sorumlusu
Asrin Bakır Gerçek Bilgin Akcan - Melih Büçge
  
  ISSN:1306-5343
Sektördeki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize abone olun.

sosyal medyada takip edin: ebelediye.info